Przyjęcia weselne

Ucztuj z klasą! 

Malownicze otoczenie i stylowy wystrój. Starannie dopracowane menu oraz karta trunków. Profesjonalna i życzliwa obsługa. Jesteśmy przekonani, że przyjęcie weselne w restauracji Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze koło Giżycka dostarczy Państwu niezwykłych emocji oraz wielu pięknych, niezapomnianych wrażeń. 

Lokalizacja restauracji nad jeziorem, w malowniczym otoczeniu lasu, to wymarzona sceneria na tak romantyczne chwile. Dysponujemy salą bankietową dla 120 osób, którą na takie okazje specjalnie elegancko dekorujemy, starając się wprowadzić do niej podniosłą i wyjątkową atmosferę. Sala bankietowa w naturalny sposób przechodzi w taras zewnętrzny, zapewniający urokliwy widok na jezioro Kisajno. 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską oraz zróżnicowaną ofertę gastronomiczną, dostosowaną do Państwa potrzeb i preferencji. Polecamy szczególnie dania regionalne oraz potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, gdyż są to znane i powszechnie lubiane smaki, zaś podane przez naszego Szefa Kuchni urastają do rangi prawdziwych rarytasów. Przygotowujemy dla Państwa także ciasta i inne desery, odpowiednie do okoliczności oraz Państwa indywidualnych życzeń. 

Zabawa wieńcząca tak wyjątkową uroczystość winna mieć równie podniosły charakter. Staramy się, aby zarówno Para Młoda, jak i Goście poczuli się u nas szczególnie. Młodej Parze proponujemy spędzenie Nocy Poślubnej gratis!

Szczegóły oferty i zdjęcia na: http://pieknagora.pl/wesela.html